Premiera online najnowszej książki
Sebastiana Kotów

Masz wpływ na swoje życie

Nie narzekaj. Nie obwiniaj innych. Nie opowiadaj historii dlaczego coś jest niemożliwe. Dostrzegaj szanse i możliwości. Bierz odpowiedzialność. Podejmuj decyzje. Twoja przyszłość ci za to podziękuję. Wszystko co najlepsze, jest ciągle przed Tobą.
BONUS: Zapisując się na premierę otrzymasz bezpłatny fragment książki!

Zapraszam Cię serdecznie na mój specjalny wykład oraz premierę mojej najnowszej książki:

Goście

Poznasz współautorów, którzy gościnnie napisali swoje rozdziały. Będziesz zainspirowany!

Moc

Dodam ci wiatru w skrzydła, kopa motywacji i kilka praktycznych rad jak czerpać z życia satysfakcję

Szansa

Jeżeli będziesz z nami na premierze otrzymasz ode mnie prezent i specjalną cenę na książkę

PZU Życie od lat wspiera i towarzyszy Polakom w dbaniu o życie i zdrowie. Regularnie inicjuje i wspiera projekty o tematyce prozdrowotnej, sponsoruje działania sportowe i proekologiczne. Kreuje nowe, prozdrowotne zachowania społeczne.

Misją PZU jest budowanie poczucia wpływu Polaków na swoje życie i zdrowie. Dlatego razem z ekspertami dostarcza wiedzy i inspiracji do zrobienia pierwszego kroku ku dobremu, długiemu życiu. Podpowiada, jak żyć zdrowiej, lepiej i dłużej oraz dlaczego to się nam opłaca.

Gorąco Cię zapraszam! Zainwestuj 90 minut w siebie. To spotkanie będzie niezapomniane. Może być momentem zwrotnym w Twoim życiu.

Sebastian Kotów

Jeden z najlepszych psychologów biznesu w Polsce, przedsiębiorca, doświadczony menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem biznesowym. CEO firmy doradczej Institute of Behavioral Design oraz partner w firmie badawczej Neurohm. Studiował zarządzanie, psychologię biznesu oraz psychologię kliniczną w Polsce, Wielkiej Brytania oraz Stanach Zjednoczonych.

Wykładowca zarządzania na studiach MBA i EMBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Prowadzi badania z zakresu podejmowania decyzji, wprowadzania zmian oraz efektywności menedżerskiej. Pasjonat i popularyzator psychologii.

Autor 7 bestsellerów oraz 25 krótkich poradników z zakresu samodoskonalenia, rozwoju osobistego oraz psychologii zarządzania. Specjalizuje się w obszarze emocji i motywacji, przywództwie transformacyjnym, zmianie oraz zarządzaniu zaufaniem. Jeden z najczęściej zapraszanych do firm mówców inspiracyjnych. W ciągu ostatnich 10 lat prowadził ponad 800 wykładów, w których uczestniczyło prawie 500 tys. osób z 82 krajów świata. Członek Institute of Leadership & Management w Londynie, American Psychological Association, Society for Personality and Social Psychology, oraz Polskiego Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Wpisz poniżej swoje dane,

aby bezpłatnie zarezerwować dla siebie miejsce.